Untitled Document

AKTUALNOŚCI NASZEJ SZKOŁY

Drukuj

Andrzejki 2017

Wiesław Wyrozumski.

29 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka Andrzejkowa. Rozpoczęła się, jak zawsze o godzinie 17:00. Wszyscy świetnie się bawili. Przy dobrej muzyce nogi same rwały się do tańca. Uczniom nie brakowało energii. Organizatorzy bardzo trafnie dobrali muzykę. Ponadto panowała miła atmosfera i każdy włączył się do zabawy. 

A skoro zabawa andrzejkowa, to i wróżby. Losowano imiona przyszłych partnerów, przekraczano butem próg drzwi, aby dowiedzieć się, komu śpieszno do zamążpójścia oraz co czeka nas w najbliższej przyszłości. Wszyscy postanowili się „wyszaleć”, bo była to ostatnia dyskoteka przed długim okresem adwentu. Dyskotekę możemy z całą pewnością zaliczyć do bardzo udanych – świadczyły o tym roześmiane twarze uczestników.

Dziękujemy wszystkim organizatorom, którzy umilali nam czas świetną muzyką.

M.W.

 (Zapraszamy do Galerii)

Do pierwszego dzwonka już tylko

3.09.2018

Odliczanie
zakończone
CDUB - CountDown-Up Big