Untitled Document

AKTUALNOŚCI NASZEJ SZKOŁY

Drukuj

Próbne egzaminy dla gimnazjalistów

Wiesław Wyrozumski.

W dniach 29 i 30 listopada oraz 1 grudnia br. w naszej szkole odbyły się próbne egzaminy gimnazjalne. Pierwszego dnia sprawdzana była wiedza z zakresu historii, WOS-u oraz języka polskiego, drugiego z biologii, chemii, fizyki, geografii i matematyki. Z kolei ostatniego dnia odbył się test z języków obcych. Dla znacznej części uczniów najtrudniejsza okazała się matematyka. Wielu uważa, że równie trudny był język polski. Nie wszystkie wyniki są już znane, wiadomo jednak, że większość uczniów jest zadowolona z napisanych testów i ze swej wiedzy. Zobaczymy, co przyniosą wyniki. Tymczasem egzamin, od którego zależy, jak potoczy się nasza przyszłość, zbliża się coraz większymi krokami. Nie pozostaje nam nic innego jak nadal, oczywiście, pilnie się uczyć. Na koniec życzę wszystkim powodzenia na prawdziwym egzaminie, który już za kilka miesięcy. DAMY RADĘ!

M.W.

(Zapraszamy do Galerii)

Do pierwszego dzwonka już tylko

3.09.2018

Odliczanie
zakończone
CDUB - CountDown-Up Big