Untitled Document

WSZYSTKICH KORZYSTAJĄCYCH Z NASZEJ STRONY PRAGNIEMY POINFORMWAĆ, ŻE ZE WZGLĄDU NA LIKWIDACJĘ GIMNAZJUM STRONA PRZESTAJE BYĆ AKTUALIZOWANA I ZOSTANIE WYŁĄCZONA Z DNIEM 31 SIERPNIA 2019 R.

WSZELKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE DZIAŁALNOŚCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JULIUSZA ROGERA W SOŚNICOWICACH BĘDĄ ZAMIESZCZANE NA STRONIE www.jroger.pl

Drukuj

Komers 2018

Wiesław Wyrozumski.

14 czerwca odbył się komers klas trzecich. Przed uroczystością odbyła się uroczysta msza św. która przepięknie zamknęła trzy lata pracy w gimnazjum.
Następnie uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi udali sią do restauracji „RAJA” w Sośnicowicach. Na początku głos zabrał pan dyrektor Zbigniew Kotasiński i przedstawicielka Rady Rodziców pani Elżbieta Wasieczko, którzy życzyli młodzieży powodzenia w nowych szkołach i podziękowali nauczycielom za trud włożony w wychowanie i nauczanie. Gdy zabrzmiała muzyka wszyscy zaczęli tańczyć. Trzecioklasiści doskonale się bawili. Te kilka godzin minęło jak sen, ale na pewno każdy będzie je wspominał. „Komers 2018” na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

MW

(zapraszamy do Galerii)