Untitled Document

AKTUALNOŚCI NASZEJ SZKOŁY

Drukuj

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Wiesław Wyrozumski.

1 września uczniowie naszej szkoły zgromadzili się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2018/19.
Po Mszy Świętej o godzinie 8:00 na sali gimnastycznej odbył się apel. Pan dyrektor Zbigniew Kotasiński oficjalnie powitał uczniów i nauczycieli wraz z nowymi w naszej szkole klasami pierwszymi. Obejrzeliśmy krótkie przedstawienie przygotowane przez najstarszych uczniów pod okiem Pań: Anny Bucher i Anny Halder.
Następnie klasy 1-4 udały się do budynku przy ul Gliwickiej, a klasy 5-8 oraz oddziały gimnazjalne zostały w budynku na ul Gimnazjalnej i udały się do swoich sal. Tego dnia klasom pierwszym zostały również wręczone „tyty”.
Mając nadzieję, że ten rok będzie udany, życzymy wszystkim uczniom powodzenia.

Monika Olejnik, Ksenia Krotofil, Anna Możdżeń

Do pierwszego dzwonka już tylko

3.09.2018

Odliczanie
zakończone
CDUB - CountDown-Up Big