Untitled Document

WSZYSTKICH KORZYSTAJĄCYCH Z NASZEJ STRONY PRAGNIEMY POINFORMWAĆ, ŻE ZE WZGLĄDU NA LIKWIDACJĘ GIMNAZJUM STRONA PRZESTAJE BYĆ AKTUALIZOWANA I ZOSTANIE WYŁĄCZONA Z DNIEM 31 SIERPNIA 2019 R.

WSZELKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE DZIAŁALNOŚCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JULIUSZA ROGERA W SOŚNICOWICACH BĘDĄ ZAMIESZCZANE NA STRONIE www.jroger.pl

Drukuj

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Wiesław Wyrozumski.

1 września uczniowie naszej szkoły zgromadzili się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2018/19.
Po Mszy Świętej o godzinie 8:00 na sali gimnastycznej odbył się apel. Pan dyrektor Zbigniew Kotasiński oficjalnie powitał uczniów i nauczycieli wraz z nowymi w naszej szkole klasami pierwszymi. Obejrzeliśmy krótkie przedstawienie przygotowane przez najstarszych uczniów pod okiem Pań: Anny Bucher i Anny Halder.
Następnie klasy 1-4 udały się do budynku przy ul Gliwickiej, a klasy 5-8 oraz oddziały gimnazjalne zostały w budynku na ul Gimnazjalnej i udały się do swoich sal. Tego dnia klasom pierwszym zostały również wręczone „tyty”.
Mając nadzieję, że ten rok będzie udany, życzymy wszystkim uczniom powodzenia.

Monika Olejnik, Ksenia Krotofil, Anna Możdżeń