Untitled Document

WSZYSTKICH KORZYSTAJĄCYCH Z NASZEJ STRONY PRAGNIEMY POINFORMWAĆ, ŻE ZE WZGLĄDU NA LIKWIDACJĘ GIMNAZJUM STRONA PRZESTAJE BYĆ AKTUALIZOWANA I ZOSTANIE WYŁĄCZONA Z DNIEM 31 SIERPNIA 2019 R.

WSZELKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE DZIAŁALNOŚCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JULIUSZA ROGERA W SOŚNICOWICACH BĘDĄ ZAMIESZCZANE NA STRONIE www.jroger.pl

Drukuj

Dzień Edukacji 2018

Wiesław Wyrozumski.

Dnia 15.10.2018 r. w poniedziałek, na drugiej i trzeciej godzinie lekcyjnej, odbył się apel z okazji Dnia Nauczyciela, przygotowany przez Wiesława Wyrozumskiego i Małgorzatę Wyrozumską oraz uczennice z klas ósmych i trzecich gimnazjum. Mieliśmy okazję zobaczyć jak w dawnych czasach wyglądały szkolne lekcje, oraz poznać szkolny ubiór z tamtych lat. Zostały również podane wyniki z ankiet przeprowadzonych w naszej szkole na temat jak się w niej czujemy, a także usłyszeliśmy wywiady z kilkoma uczniami na ten temat. Oczywiście apel zakończony został pięknie zaśpiewaną piosenką, która wyrażała to, jak bardzo jesteśmy wdzięczni naszym opiekunom (nauczycielom, pracownikom szkoły) za trud włożony w nasze wychowanie. Uczennice z klas trzecich rozdawały repliki plakietek, które kiedyś wręczane były grzecznym i niegrzecznym uczniom, np.: „Rozrabia na lekcjach”, „Wzorowy uczeń”, „Umiem pisać”. Nauczyciele również zostali obdarowani upominkami.

Ania Możdżeń, Monika Olejnik, Ksenia Krotofil