Untitled Document

WSZYSTKICH KORZYSTAJĄCYCH Z NASZEJ STRONY PRAGNIEMY POINFORMWAĆ, ŻE ZE WZGLĄDU NA LIKWIDACJĘ GIMNAZJUM STRONA PRZESTAJE BYĆ AKTUALIZOWANA I ZOSTANIE WYŁĄCZONA Z DNIEM 31 SIERPNIA 2019 R.

WSZELKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE DZIAŁALNOŚCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JULIUSZA ROGERA W SOŚNICOWICACH BĘDĄ ZAMIESZCZANE NA STRONIE www.jroger.pl

Drukuj

Egzaminy próbne gimnazjalistów

Wiesław Wyrozumski.

W dniach 14,15,16 listopada klasy trzecie naszej szkoły pisały próbne egzaminy gimnazjalne.
Pierwszego dnia były to historia, wiedza o społeczeństwie oraz język polski. Kolejnego dnia czekała na nas matematyka, a później przedmioty przyrodnicze: biologia, geografia, chemia i fizyka. Trzeciego dnia uczniowie zmagali się z podstawami języka angielskiego i niemieckiego oraz rozszerzeniem wybranego z nich. Egzaminy w ciągu dwóch pierwszych dni rozpoczynały się około godziny 9:00 w sali gimnastycznej, małej salce lub bibliotece, a trzeciego w salach przygotowanych na drugim piętrze. Po zajęciu swoich ławek, których numerki uczniowie wylosowali, przyszli absolwenci mieli okazję pokazać swoją wiedzę z każdej dziedziny, oraz wytężyć umysły przed przerwą świąteczną. W dniach 20 i 21 listopada, egzamin próbny po szkole podstawowej, z języka polskiego i matematyki pisały klasy ósme.
Zobaczymy co przyniosą wyniki. Tymczasem egzamin, od którego zależy, jak potoczy się nasza przyszłość, zbliża się coraz większymi krokami. Nie pozostaje nam nic innego jak nadal, oczywiście, pilnie się uczyć.  Na koniec życzymy wszystkim powodzenia na prawdziwym egzaminie, który czeka nas już za kilka miesięcy. DAMY RADĘ!

Anna Możdżeń, Ksenia Krotofil