Untitled Document

WSZYSTKICH KORZYSTAJĄCYCH Z NASZEJ STRONY PRAGNIEMY POINFORMWAĆ, ŻE ZE WZGLĄDU NA LIKWIDACJĘ GIMNAZJUM STRONA PRZESTAJE BYĆ AKTUALIZOWANA I ZOSTANIE WYŁĄCZONA Z DNIEM 31 SIERPNIA 2019 R.

WSZELKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE DZIAŁALNOŚCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JULIUSZA ROGERA W SOŚNICOWICACH BĘDĄ ZAMIESZCZANE NA STRONIE www.jroger.pl

Drukuj

WOŚP 2019

Wiesław Wyrozumski.

13 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Juliusza Rogera w Sośnicowicach przy ul. Gimnazjalnej 6 odbył się XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Hasło tegorocznego finału: 

 „Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

W tym dniu były zbierane pieniądze na zorganizowanej z tej okazji imprezie, podczas której wystąpiła młodzież z naszej gminy, przedszkolaki z Sośnicowic, Sierakowic i Bargłówki, uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Sierakowic, przedstawiciele Domu Opieki Społecznej „OSTOJA”, młodzież ze Stowarzyszenia Muzycznego „Chopin” oraz uczniowie naszej szkoły, którzy śpiewali, grali i tańczyli. Impreza zakończyła się po godz. 2000 „Światełkiem do nieba”.

W naszej gminie 44 wolontariuszy zbierało fundusze na WOŚP – można ich było spotkać na każdym kroku.
Podczas zbiórki pieniędzy w dniu 13 stycznia 2019 roku wolontariusze zebrali:

20 815,18 złotych, 9,79 euro i 5 pensów

co jest absolutnym rekordem naszej gminy. Poprzedni rekord z ubiegłego roku został pobity o ponad 4 tys. zł.

Wśród tegorocznych wolontariuszy mieliśmy rekordzistkę, która zebrała do puszki 1 184,55 zł i 2,05 euro. Była nią Maria Zdańska.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspomóc potrzebujących. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, wolontariuszom, ich opiekunom, pomagającym w organizacji tegorocznego finału oraz wszystkim występującym za udział w tak szczytnym celu.

Szef sztabu w Sośnicowicach Małgorzata Wyrozumska